Eesti Lennuakadeemia ja Tartu Lennukolledži vilistlased

Eesti Lennuakadeemia: 2008-2017

Tartu Lennukolledž: 1994-2008  

2017      

Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe   

  • Teijo Idavain 
  • Jüri Joonas
  • Marleen Leib
  • Mihkel Litvinov
  • Art Puusepp
  • Marleen Varblas
  • Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

  • Ron Freimann, cum laude
  • Karolina Gagarina
  • Rain Hein
  • Kurmet Holm
  • Ander Iva
  • Mihkel Mandel
  • Anny Lusbo
  • Helena Želobetski
  • Toomas Tiisler
  • Tanel Tuvikene
  • Eriala: õhusõiduki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

  • Aleksander Bainov
  • Ralf Järvamägi
  • Heda Kalmus
  • Klen Kuusmaa
  • Janet Lain
  • Andres Lestal
  • Anti Puutsa
  • Kristjan Ždanovitš
  • Eriala: lennundusettevõtte käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

  • Karina Köörna, cum laude
  • Margot Jukk
  • Kristi Kurvits
  • Kaidi Külaots
  • Hanna-Liisa Luik
  • Rauno Põldsepp
  • Siim Raasuke
  • Laura Rein
  • Jaanika Sofronova
  • Allan Suimets
  • Edgar Tenison
  • Eriala: õhusõiduki ehitus ja hooldus – rakenduskõrgharidusõpe

  • Nikita Jakovlev
  • Jüri Jõgiste
  • Siim Luhaorg
  • Peeter Piip
  • Marko Pedo
  • Hendrik Saarmäe
  • Raido Tigane
  • Karl Terrence Toome   

  • 2016

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe    

  • Erik Aas
  • Erki Aljama
  • Teele Kohv
  • Roland Martin
  • Maarja Rüütmann 
  • Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe 

  • Angela Aardma
  • Joel Hainsalu
  • Martin Kelement
  • Alar Kööbi
  • Kati Randmäe
  • Regle Raudsepp
  • Priit Sulamägi
  • Lauri Tubarik
  • Käthlin Uustalu 
  • Mikhail Zahharov
  • Eriala: õhusõiduki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe 

  • Mihkel Gill
  • Lembitu Lükk
  • Heidi Mesipuu, cum laude
  • Madis Metsanurk
  • Martin Orumaa
  • Allar Plaksi
  • Kaspar Puksand
  • Rauno Raju, cum laude
  • Kalev Tarma
  • Eriala: lennundusettevõtte käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

  • Toomas Ender
  • Silver Hunt
  • Kevin Soon
  • Allar Teder
  • Eriala: õhusõiduki ehitus ja hooldus – rakenduskõrgharidusõpe

  • Stansilav Daletski
  • Siim Härmann
  • Kristjan Kiiker
  • Allar Lauk
  • Tõivo Nerep
  • Peeter Soasepp
  • Andre Truuts
  • Rebeka Tsäro 
  •  
    2015

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe  

  • Taavi-Martin Enno
  • Ats Joandi
  • Karl-Joosep Maidla
  • Kaarel Roopärg
  • Siim Rumjantsev    
  • Alina Sergeeva
  • Jaanika Teearu
  • Anne-Liis Tuusis      
  • Juta Vinni
  • Ilo-Kaisa Volmer
  • Mariliis Õun, cum laude 
  • Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

  • Mihkel Eimla
  • Ott Heiskonen
  •  Annett Saarik
  •  Karoliina Vares 
  • Viljar Vooremäe
  • Eriala: õhusõiduki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

  • Juhan-Kaspar Isak
  • Saskia Kaldamäe
  • Martin Karolin
  • Triinu Kolla                       
  • Keir Lomp  
  • Marje Mölder
  • Kaspar Raamat
  • Karl Rattassep, cum laude
  • Rivo Reidla
  • Sten Tuisk
  • Margus Vallistu
  • Eriala: lennundusettevõtte käitamine – rakenduskõrgharidusõpe 

  • Martin Järve
  • Kadri Kalve
  • Margred Kõima
  • Dain Maano Muru, cum laude
  • Rauno Rimmeld
  • Mart Saarmann  
  • Haldi  Vanatoa
  • Eriala: õhusõiduki ehitus ja hooldus – rakenduskõrgharidusõpe

  • Kaarel Kaasik
  • Tarvin Kaldvee
  • Pärtel-Peeter Kruuv
  • Margus Lihulinn
  • Martin Ling  
  • Madis Lond
  • Juho Mattus
  • Silvar Muru  
  • Janno-Martin Mäeots
  • Siim Pärtel        
  • Margus Sammelsaar  
  • Priit  Tänav, cum laude
  • Ülari Vooremäe
  • Martti Ärmpalu
  •    

    2014

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Toomas Jakobson  
    2. Willem Kuningas
    3. Indrek Kuris
    4. Triin Kuusemets
    5. Argo Namsing
    6. Karel Pitsal  
    7. Kertu Saaroja
    8. Kristin Vodja, cum laude   

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Mari Allik
    2. Martin Junna
    3. Priit Karu
    4. Keijo Lillo
    5. Kaarel Rohtla  
    6. Siim Saks
    7. Toivo Värbu  

    Eriala: õhusõiduki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Taavi Kirss
    2. Reinold Käsik, cum laude
    3. Kaarel Lapimaa, cum laude
    4. Airi Pajumaa, cum laude
    5. Mikk Piiber
    6. Markus Päär  
    7. Mariann Saarend
    8. Rauno Tillmann, cum laude
    9. Elise Veber
    10. Sander Voolma  
    11. Toomas Välja            

    Eriala: lennundusettevõtte käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Sander Sebastian Agur
    2. Jelizaveta Bõkova
    3. Martin Elbag
    4. Hellika Järvala
    5. Katrin Lemet
    6. Kerstin Likk
    7. Eva Maiste
    8. Kerli Paabo
    9. Alari Palumaa
    10. Kadri Roose
    11. Krete-Riin Talsi
    12. Raido Tisler    

    Eriala: õhusõiduki ehitus ja hooldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Joosep Hallikas
    2. Eno Kelk
    3. Kristiina Kärt
    4. Tanel Laansalu
    5. Peeter Lail
    6. Karl Laimets
    7. Kristjan Oidema
    8. Tauri Räbokon        
    9. Siim Tõigast        
    10. Alvar Vadi    
    11. Allan Veskioja                


    2013
           

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Tiina Ester
    2. Sanna Ink
    3. Priit Jaansalu
    4. Raido Karjane
    5. Rein Kikerpill
    6. Marko Simmul
    7. Kea Toi
    8. Laura Uustulnd

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Alari Amor
    2. Rauno Butov
    3. Vitali Jekimtsev
    4. Keit Lamp, cum laude
    5. Kaur Lõhmus
    6. Madis Matvejev
    7. Martin Palksaar
    8. Jana Šubitidze
    9. Martin Tamm

    Eriala: lennuki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Ardi Aasmaa
    2. Laur Aliste
    3. Tõnis Jürimäe
    4. Laur Kaasik
    5. Alvar Kalbus
    6. Silver Kivi
    7. Märt Kivimäe, cum laude
    8. Virko Koha, cum laude 
    9. Mats-Joonas Kulla
    10. Ain Siimsaare, cum laude
    11. Ronald Uibo
    12. Hanno Veebel  

    Eriala: kopteri juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Tamor Bakhoff
    2. Robin Lilleorg

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Sander Eesmaa
    2. Marko Männiste
    3. Sulev Niidumaa
    4. Oliver Siitam

    Eriala: õhusõiduki ehitus ja hooldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Allar Ansjaki
    2. Jegor Balagura
    3. Aleksei Dulberg
    4. Siim Heering
    5. Mihkel Koppelmann
    6. Mattias Kosemets
    7. Jaak Kõuts
    8. Marek Lentsius
    9. Jüri Luist
    10. Raili Mägi
    11. Madis Pindus
    12. Madis Stern
    13. Janno Väinola
    14. Ilya Temaev

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Mihkel Haug
    2. Marko Heinloo
    3. Randar Kaljurand
    4. Marko Kanger
    5. Lauri Koost
    6. Mart Krikmann
    7. Tormi Loide
    8. Raino-Andre Pius
    9. Ingrid Üprus

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – magistriõpe  

    1. Kert Kotkas
    2. Liisi Murde  
    3. Kadri Kordemets-Onno


    2012

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Anett Kangro
    2. Kaia Palm
    3. Priit Panksepp
    4. Kalev Võlli

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Heilike Engbusk
    2. Heikki Hiiuväin
    3. Christjan Kaasik
    4. Kadi Kivistik
    5. Lauri Laik
    6. Aksel Laks
    7. Robert Laur
    8. Taivo Miller
    9. Triin Pärnoja
    10. Reigo Tamm
    11. Alla Tšornenkaja

    Eriala: lennuki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Marina Fadeitševa, cum laude
    2. Eiko Kivisik
    3. Margus Koger
    4. Toomas Mardi
    5. Rasmus Mändmets
    6. Artur Rodionov
    7. Märt Soplepmann

    Eriala: kopteri juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Ralf Jürgenson  
    2. Sten Lember
    3. Ott Tahk
    4. Leonid Talaš

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Eva-Liis Annus
    2. Mart Hansen
    3. Anniki Jaama
    4. Kait Karu
    1. Margit Mäsak
    2. Timur Rassolov

    Eriala: õhusõiduki hooldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Mark Bobkov
    2. Valentin Ivanov
    3. Roman Kulikov
    4. Lauri Linntamm
    1. Siim Lutoškin
    2. Siim Maripuu
    1. Veiko Paats
    2. Vladimir Pärnaku
    3. Silver Siitam
    4. Tiit Tampere
    5. Ermo Uuspuu
    6. Tambet Viljalo

    Eriala: lennundustegevuse korraldus - rakenduskõrgharidusõpe

    1. Meelis Kaur


    2011

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Robert Huul
    2. Kristo Kasepalu
    3. Aleksandra Murel
    4. Ismo Põldsam
    5. Sander Pind

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Nele Andresen
    2. Kerttu Maidla
    3. Lauri Nassar
    4. Ahti Saar
    5. Dmitri Zaitsev
    6. Annely Tuul
    7. Toomas Vimberg

    Eriala: lennuki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Karin Lehiste
    2. Kaimar Lomp
    3. Joonas Peterson, cum laude
    4. Liina Rätsep

    Eriala: kopteri juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Mariann Rebane

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Heikko Jäe
    2. Kristjan Kull
    3. Henri Laumets
    4. Rimas Legatavitšus
    5. Tatjana Maisuradze
    6. Tõnis Põldsaar
    7. Mariann Reppo
    8. Kristjan Roosipõld
    9. Ragnar Vahemets
    10. Anton Õnnik

    Eriala: õhusõiduki hooldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Taavi Ints
    2. Martin Karmin
    3. Teet Kurrikoff
    4. Pavel Makovski
    5. Jan Nikandrov
    6. Priit Puuram
    7. Urmas Puusepp
    8. Kaupo Sillam
    9. Alar Suu
    10. Vjatšeslav Ševtšenko
    11. Toomas Uibokand
    12. Mihkel Viirsalu


    2010

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Kaspar Reili
    2. Senni Rõõmusaare

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Anton Haritanjuk
    2. Kätlin Rätsep
    3. Maris Tarning
    4. Mathias Tammaru
    5. Tarmo Greenbaum
    6. Mihkel Kukk
    7. Inger Tuur
    8. Terje Padonik
    9. Diana Škatova
    10. Marko Jaani

    Eriala: lennuki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Ragne Dalberg, cum laude
    2. Kenneth Kaljuste
    3. Klaus Kuuse
    4. Taavi Ojasalu
    5. Ott Harri Roosimaa
    6. Taavi Talumäe, cum laude
    7. Bertil Tikka
    8. Liisi Grab
    9. Mihkel Vaigla
    10. Ahti Liiva
    11. Mihkel Korela

    Eriala: kopteri juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Maret Heidelberg
    2. Lauri Malsroos

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Gaspar Anton
    2. Karin Kajak
    3. Siim Künnapas
    4. Marten Ruumet
    5. Arigio Somelar
    6. Heliise Jartsev
    7. Karin Metsmaa
    8. Sven Kukemelk
    9. Stefi Prakli
    10. Marina Surovova

    Eriala: õhusõiduki hooldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Kuido Palang
    2. Hannes Kirik
    3. Aleksandr Krõlatõh
    4. Alar Linnasmäe
    5. Priit Kartau
    6. Madis Parv
    7. Raivo Semjonov
    8. Raido Sepri
    9. Andrei Ivanov
    10. Oliver Loorits

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Anatoli Roost

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – magistriõpe

    1. Ragnar Pähn
    2. Kuldar Timmusk


    2009

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Marek Jürna
    2. Vahur Kalme
    3. Kristjan Kõrgesaar
    4. Britt Luht
    5. David-Andres Mellov
    6. Jaak Mõttus
    7. Üllar Salumäe
    8. Taavi Vunk

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Erki Heinsalu
    2. Kristi Karpovski
    3. Anni Kopli
    4. Kristel Palts
    5. Liisi Paloviir
    6. Olga Petrjaševa
    7. Janar Siiman
    8. Raigner Tuul
    9. Alar Vaher

    Eriala: lennuki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Siim Leppik
    2. Riho Adamka
    3. Taavi Maran, cum laude
    4. Ahto Saue
    5. Ivar Kiin

    Eriala: kopteri juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Kristi Seppa
    2. Anton Dragunov, cum laude
    3. Edvard Kuusk
    4. Tarvo Räbokon

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Raiki Bulak
    2. Triin Koolmeister
    3. Kalle Oruaas
    4. Merilin Pihlapuu
    5. Sirgit Sikk
    6. Olga Sovarenko
    7. Tõnno Toompuu
    8. Tanel Turk
    9. Aleksandra Tsõpun
    10. Reili Vaarmann
    11. Jaana Üksik

    Eriala: õhusõiduki hooldus - rakenduskõrgharidusõpe

    1. Artjom Antsibor
    2. Margus Graf
    3. Madis Hinno
    4. Siim Kaarde
    5. Janar Kaldoja
    6. Reiko Kleius
    7. Tamur Langi
    8. Margus Padar
    9. Helari Purgats
    10. Rivo Roggenbaum
    11. Kaider Zopp
    12. Stepan Tarassov
    13. Aleksandr Timašov
    14. Tanel Torim

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Häli Piirsoo
    2. Aire Siinvert


    2008

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Liis Lepp
    2. Laur Lumpre

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Janar Kadastu
    2. Hille Kesa
    3. Kristi Kõss
    4. Siim Reinart

    Eriala: lennuki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Oliver Alas
    2. Urmas Haljaste

    Eriala: kopteri juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Janar Todesk

    Tartu Lennukolledž

    2008

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Vahur Kivirand
    2. Kristel Käsnapuu
    3. Katrin Lang
    4. Maris Märdla
    5. Birgit Purres

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Raiko Hansen
    2. Riiko Hansen
    3. Dmitri Jekimtsev
    4. Veiko Leps
    5. Alvar Oja
    6. Steve Sõeruer
    7. Georgi Zanev
    8. Lauri Tamm
    9. Allan Tart
    10. Mihkel Tommingas

    Eriala: lennuki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Roman Kõopuu
    2. Karel Lõhmus
    3. Maarja Malkov
    4. Kert Normet
    5. Mihkel Pranstibel
    6. Raimo Roonet
    7. Doris Saalits
    8. Sunne Säre
    9. Aleksandr Tšesnokov

    Eriala: kopteri juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Lembit Lehtla
    2. Tanel Liblik

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Regina Herodes
    2. Jekaterina Komarova
    3. Kadri Kordemets
    4. Ille Maremäe
    5. Varvara Ong
    6. Daisy Pello
    7. Imre Rammul
    8. Priit Rifk
    9. Riho Tamm
    10. Kristel Tori
    11. Argo Viiding
    12. Merle Viiding

    Eriala: õhusõiduki hooldus - rakenduskõrgharidusõpe

    1. Vitali Feditšenkov
    2. Marko Greenbaum
    3. Johannes Helm
    4. Sander Janson
    5. Priit Junkin
    6. Risto Mäeots
    7. Roland Poltruk
    8. Toomas Puusepp
    9. Peeter Põder
    10. Aleksander Russakov
    11. Marko Sarap
    12. Jaanus Urb
    13. Ilja Veselov

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Reet Stamm


    2007

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Ilona Soitu
    2. Siim Vallner

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Siim Assi
    2. Maksim Kozorez
    3. Priit Lepist
    4. Siiri Mere
    5. Ellika Mones
    6. Kadri Mäeots
    7. Alar Paas
    8. Alari Schu

    Eriala: lennuki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Kristiina Kuningas
    2. Johan Kütt – cum laude
    3. Pille Lumpre
    4. Martin Vali – cum laude

    Eriala: kopteri juhtimine – diplomiõpe

    1. Irina Piskunova

    Eriala: kopteri juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Janar Aasma – cum laude
    2. Kristiina Vilsaar

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Alisa Hartšikova
    2. Risto Härmatis
    3. Aive Mihkelson
    4. Kairi Pruuli
    5. Eldar Soopalu

    Eriala: õhusõiduki hooldus - diplomiõpe

    1. Andres Ärm

    Eriala: õhusõiduki hooldus - rakenduskõrgharidusõpe

    1. Priit Kimmel
    2. Andrus Porri
    3. Hannes Tamme
    4. Aleksandr Teor
    5. Madis Vahur
    6. Viljar Vakrõõm

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – diplomiõpe

    1. Janek Sarapu
    2. Raimo Suurkivi
    3. Taavi Tali

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Andres Arendi
    2. Aleksandr Gagarin
    3. Denis Romanov
    4. Kristjan Telve
    5. Kristo Vallimäe


    2006

    Eriala: lennuliiklusteenindus – diplomiõpe

    1. Eve Härm

    Eriala: lennuliiklusteenindus (AFIS) – diplomiõpe

    1. Elika Martsik

    Eriala: lennuliiklusteenindus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Rain Karlson
    2. Virko Lepik

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Aivo Jakimenko
    2. Konstantin Kutshura
    3. Andre Roomet
    4. Ülo Stallmeister

    Eriala: lennuki juhtimine – diplomiõpe

    1. Kaspar Vaher
    2. Kalev Piirisild

    Eriala: lennuki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Erkki-Hillari Härmson, cum laude
    2. Kristo Kilgi
    3. Mirjam Ling

    Eriala: kopteri juhtimine – diplomiõpe

    1. Andres Rahkema

    Eriala: kopteri juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Armin Mau
    2. Arvi Sadam

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – diplomiõpe

    1. Annika Altmets

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Andres Aruoja
    2. Kirsti Muruvee
    3. Veronika Tagel

    Eriala: õhusõiduki hooldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Magnus Ikkonen
    2. Meelis Karus
    3. Raini Kukk
    4. Margus Käo
    5. Toomas Männo
    6. Rene Panksep
    7. Kuldar Timmusk
    8. Ivo Tolga
    9. Karl-Eerik Unt

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – diplomiõpe

    1. Priit Ahven
    2. Rene Kallis
    3. Risto Länts
    4. Martin Põder
    5. Mati Sikk

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Jaanus Ojamets


    2005

    Eriala: side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – rakenduskõrgharidusõpe
    Spetsiaalsus: navigatsiooni- ja seireseadmete käitamine

    1. Rain Kivila
    2. Tatjana Neborjakina, cum laude

    Eriala: lennuki juhtimine – diplomiõpe

    1. Anti Berens
    2. Mart Malken
    3. Ivar Mathisen
    4. Viktor Rajevski

    Eriala: lennuki juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Jane Koppe
    2. Jaak Õunapuu

    Eriala: kopteri juhtimine – diplomiõpe

    1. Jaak Luik

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – diplomiõpe

    1. Margus Makke
    2. Anti Puutsa
    3. Kristi Timak
    4. Raimo Tropp

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Liina Kalm
    2. Margus Niglas
    3. Mihkel Piho
    4. Ragnar Pähn

    Eriala: õhusõiduki hooldus – rakenduskõrgharidusõpe

    1. Märt Beilmann
    2. Aleksei Sirotkin
    3. Kristjan Tõniste

    Eriala: lennundustegevuse korraldus – diplomiõpe

    1. Kaupo Toodu
    2. Mark Trubok


    2004

    Eriala: side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – diplomiõpe
    Spetsiaalsus: andmeside- ja infotöötlusseadmete käitamine

    1. Rait Prits

    Eriala: side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – diplomiõpe
    Spetsiaalsus: navigatsiooni- ja seireseadmete käitamine

    1. Lauri Laanenurm
    2. Alan Schu

    Eriala: lennuki juhtimine – diplomiõpe

    1. Aivar Jürgenson
    2. Veiko Orn
    3. Alar Laine

    Eriala: kopteri juhtimine – diplomiõpe

    1. Pille Vain

    Eriala: õhusõiduki hooldus – diplomiõpe

    1. Andrus Hilimon
    2. Madis Kana
    3. Mario Oimet
    4. Taavi Reidma
    5. Lauri Simson
    6. Käth Zinovjev

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – diplomiõpe

    1. Eike Andreson
    2. Toomas Anijärv
    3. Diana Jaakson
    4. Kristel Jaska
    5. Eva Johanson
    6. Mihkel-Jaagup Laats
    7. Kerli Oidsalu


    2003

    Eriala: lennuliiklusteenindus – diplomiõpe
    Spetsiaalsus: lennujuhtimine (ATC)

    1. Marge Mertsin

    Eriala: lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamise eriala – diplomiõpe
    Spetsiaalsus: andmeside- ja infotöötlusseadmete käitamine

    1. Piret Hansson
    2. Indrek Kaljumäe
    3. Angela Kallas
    4. Roland Sütt

    Eriala: lennuki juhtimine – diplomiõpe

    1. Rait Kull
    2. Sirle Kurvits, cum laude
    3. Eero Oja
    4. Andrus Sillakivi
    5. Indrek Soomre

    Eriala: kopteri juhtimine – diplomiõpe

    1. Maarja Alusalu
    2. Rain Jõeveer
    3. Martin Kontus
    4. Indrek Märtin
    5. Martin Noorsalu
    6. Karel Polt
    7. Juhan-Johhen Ross
    8. Loe Sillat
    9. Rannel Vassiljev

    Eriala: lennundusettevõtte juhtimine – diplomiõpe

    1. Airi Keskküla
    2. Andres Lainoja
    3. Toomas Paas, cum laude
    4. Miku Õismaa

    Eriala: õhusõiduki hooldus – diplomiõpe

    1. Jaanus Jakimenko
    2. Lauri Lelov
    3. Taavi Muru
    4. Peeter Pajula
    5. Siim Tekkel


    2002

    Eriala: kopteri juhtimine – diplomiõpe

    1. Jaan Annus
    2. Targo Podekrat
    3. Kaie Peerna

    Eriala: lennuki juhtimine – diplomiõpe

    1. Imre Arik

    Eriala: lennujaama käitamine – diplomiõpe

    1. Maarja Haiba
    2. Meelis Koovit (lisaeriala: lennuki lennuõpetaja CPL-A)
    3. Kertu Martšenkov
    4. Kalmer Sütt
    5. Ülle Vain

    Eriala: õhusõiduki hooldus – diplomiõpe

    1. Anar Sillakivi

    Eriala: side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – diplomiõpe

    1. Taavi Kippak
    2. Mati Kuppar

    Eriala: lennuliiklusteenindus – diplomiõpe
    Spetsiaalsus: lennujuhtimine (ATC)

    1. Raido Rebane


    2001

    Eriala: lennujaama käitamine – diplomiõpe

    1. Allar Erman
    2. Tiit Born
    3. Marko Laving
    4. Jaanika Mölter
    5. Kristo Rajala
    6. Reelika Rannik
    7. Merle Soodla
    8. Raul Terep
    9. Katrin Volmer

    Eriala: õhusõiduki hooldus – diplomiõpe

    1. Priit Part
    2. Veiko Pitsalu
    3. Tanel-Toomas Tõugjas
    4. Gunnar Ülper

    Eriala: side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine – diplomiõpe

    1. Meelis Riisenberg
    2. Henry Sarapuu
    3. Gen Vagula

    Eriala: kopteri juhtimine – diplomiõpe

    1. Valmar Vingissaar
    2. Ivar Värk


    2000

    Eriala: lennujaama käitamine – diplomiõpe

    1. Kurmo Annus
    2. Jüri Jürgen
    3. Katrin Klimson
    4. Tiit Murov
    5. Martin Narits (lisaeriala: kopteri juhtimine)
    6. Allan Nõmmik
    7. Kerli Solovjov

    Eriala: kopteri juhtimine – kutseõpe

    1. Anneli Kajamaa
    2. Rene Kallis
    3. Tarmo Must
    4. Indrek Märtin
    5. Jaanus Ojamets
    6. Rannel Vassiljev

    Eriala: kopteri juhtimine – diplomiõpe

    1. Raul Tamsalu
    2. Eve Vernik, cum laude


    1999

    Eriala: lennuliiklusteeninduse (ATS) kutseõpe
    Spetsiaalsus: lennujuhtimine (ATC)

    1. Marek Jürna
    2. Sirle Kurvits
    3. Kätlin Krotman
    4. Kaupo Liivorg
    5. Ivar Mägi
    6. Tarmo Pihlak
    7. Raido Rebane
    8. Reet Stamm
    9. Kristjan Telve


    1998

    Eriala: õhusõiduki hooldus – diplomiõpe

    1. Margus Keermann, cum laude


    1996

    Eriala: lennuliiklusteeninduse (ATS) kutseõpe
    Spetsiaalsus: lennujuhtimine (ATC)

    1. Aare Erits
    2. Martti Grüner
    3. Anu (Kaelas) Vare
    4. Kaljo Kangur
    5. Koit Kaskel
    6. Sigrid Kittus
    7. Rene Käsik
    8. Moonika Käst
    9. Roland Luik
    10. Urmas Lulla
    11. Peeter Mõsak
    12. Tiit Paabo
    13. Tarmo Riga
    14. Hannus Vard


    1995

    Eriala: aeronavigatsioonilise info teeninduse (AIS) kutseõpe

    1. Tiit Born
    2. Martin Kruus
    3. Rita Lepik
    4. Kristel Reisel
    5. Meelis Sentifoli
    6. Reet Stamm
    7. Raul Vorsmann

    Eriala: lennuliiklusteeninduse (ATS) kutseõpe
    Spetsiaalsus: lennujuhtimine (ATC)

    1. Imre Ernits
    2. Ahti Hakk
    3. Piret Kilgi
    4. Marika Kisand
    5. Meelis Kupits
    6. Kristjan Kõrgesaar
    7. Paul Kõvamaa
    8. Liisi Mitt
    9. Triinu Mitt
    10. Üllar Salumäe
    11. Andres Sepp
    12. Vallo Treimuth
    13. Margus Uhek


    1994

    Eriala: lennuliiklusteeninduse (ATS) kutseõpe
    Spetsiaalsus: lennuvälja lennuinfoteenindus (AFIS)

        1. Jelena Kremez
        2. Illar Tenno
        3. Tõnu Tomson
        4. Signe Vanker