Ela päev tudengina

Varjutama on võimalik tulla taas alates septembrikuust.  

Pakume sulle võimalust ühe päeva jooksul tunda end tudengina ja näha, mis ootab sind ees kõrgkooli õppima asudes. 

Tule ja vaata oma silmaga, milline näeb välja lennuakadeemia tudengielu ja õppekeskkond. Veetes päeva sind huvitava eriala tudengiga, saad vastused oma küsimustele, lisaks ka praktilisi nõuandeid sisseastumise kohta.

  • Vali endale sobiv eriala ja täida ankeet ning sinuga võetakse ühendust.  

Lisainfo:    
Helena Alekand, turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
tel 744 8109, e-post helena.alekand@eava.ee

Email again:
Millisele erialale soovid tudengivarjuks tulla?

Sa pole päris kindel, miks tudengivarjuks tulla ja mida see annab? Loe teiste tudengivarjude kogemustest ja sellest, mis neile tudengivarjuks olemise juures meeldis.  
  • "Kõige rohkem meeldis näha praktilist õppetööd, sest see andis reaalse ettekujutuse siinsest õppest ja omandatava ameti sisust." 
  • "Sain tutvuda koolimajaga ja siinsete võimalustega. Õppejõud rääkisid väga huvitavalt ning suhtlesid tudengitega vabalt."  
  • "Meeldis tutvuda akadeemia siseeluga ning tunda ennast korraks lennuakadeemia tudengina. Ühtlasi sain vastused enda küsimustele."   
  • "Uute kogemuste omandamine, otsene kaasamine õppetöösse, suhtlemine tudengitega, maja ekskursioon."  
  • "Sain teada täpselt seda, mida olin tahtnud ning tudengivarjupäev aitas mul otsustada, mida pärast gümnaaasiumi edasi teha."
  • "Sai kooli kohta rohkem teada ja näha, kuidas see õppetöö tegelikult käib. Pingevaba ja sõbralik keskkond ja välja paistis ka see, et kõik tunnevad üksteist." 
  • „Pean tunnistama, et mõneti hirmuga ootasin, et tudengid on enesekesksed ning minu kui alles lõpuklassi abituriendi suhtes üleolevad, kuid tegelikkuses oli hoopis teisiti. Minu nn mentoriks oli viisakas ja sõbralik noormees, kes ei pidanud paljuks näidata mulle lennuakadeemia telgitaguseid, jõusaalist kuni lennusimulaatorini. Ka õppejõud ei osutunud minu ettekujutustes olevateks vanadeks habemikeks, kes kurjalt tahvli ees kaardikepiga vehivad, ekslikult pidasin ühte neist lausa tudengiks.“