12. juuni lõputööde kaitsmiste ajakava

Lennundusettevõtte käitamise eriala
12. juuni 2014, auditoorium B203

Lõputööde kaitsmiskomisjon:

Esimees: 
Jaan TammPhD – Eesti Lennuakadeemia, rektor

Aseesimees: 
Priit PajusteMA – Eesti Lennuakadeemia, lennundusettevõtte käitamise osakonna juhataja

Liikmed: 
Jüri KruseallePhD – Eesti Lennuakadeemia, professor; Eesti Maaülikool, osakonna juhataja, dotsent, 
Tiit Kepp – Tallinna Lennujaama GH, juhatuse esimees, 

Anton Õnnik   AS Estonian Air, ressursside juhtimise ja arendamise osakonna juht

10.00 – 10.30

Sander Sebastian Agur  – Era- ja ärilennunduse olukord ja perspektiivid Eestis

Juhendaja: Priit Pajuste, MSc
Konsultant: Ken Koort
Retsensent: Tiit Kepp

10.30 – 11.00

Martin Elbag – Elektroonilise siseauditite süsteemi rakendamine AS-s Tallinn Airport GH

Juhendaja: Priit Pajuste, MSc
Konsultant: Raino Tubli
Retsensent: Allan Nõmmik, MSc

11.00 – 11.30

Hellika Järvala – Lennuandmete monitooringu võimalused AS-s Panaviatic

Juhendaja: Priit Pajuste, MSc
Konsultant: Kristi Seppa
Retsensent: Kalju Albert 

11.30 – 12.00

Katrin Lemet – AS-i Estonian Air lennukite E170 ja CRJ900 ümberpööramise protseduurid Tallinna lennujaamas

Juhendaja: Allan Nõmmik, MSc
Konsultant: Vilma Oras
Retsensent: Jüri Krusealle, PhD

12.00 – 12.30

Kerstin Likk  Tartu lennujaama automaatinfoteeninduse süsteemi teostatavuse uuring

Juhendaja: Jaan Tamm, PhD
Konsultant: Juhan-Johhen Ross
Retsensent: Vello Müürsepp

LÕUNA 12.30 – 13.00

13.00 – 13.30

Kerli Paabo – Lennujaama käitamisega seotud riskide maandamine läbi kindlustuse

Juhendaja: Allan Nõmmik, MSc
Konsultant: Liisi Murde, MSc
Retsensent: Kalju Albert

13.30 – 14.00

Alari Palumaa   Lennukulude optimeerimise võimalused müügiprotsessis AS Panaviatic näitel

Juhendaja: Kristi Seppa, MSc
Konsultant: Inga Rjazanova
Retsensent: Jüri Krusealle, PhD

14.00 – 14.30

Kadri Roose – Paberivabama kokpiti teine etapp AS Panaviatic näitel

Juhendaja: Kristi Seppa, MSc
Konsultant: Mart Enneveer, PhD
Retsensent: Meelis Koovit

14.30 – 15.00

Krete-Riin Talsi – Kergõhusõiduki piloodiloa (LAPL) rakendamise potentsiaalne mõju Eesti harrastuslennundusele

Juhendaja: Kert Kotkas, MSc
Retsensent: Liina Kalm

15.00 – 15.30

Raido Tisler – Keskkonnajuhtimise süsteemi parendamine AS-is Tallinn Airport GH

Juhendaja: Mart Enneveer, PhD
Konsultant: Triin Keskküla, MSc
Retsensent: Signe Vanker, MA

15.30 – 16.00

Jelizaveta Bõkova – Vastutustundlik ettevõtlus Tallinna lennujaama näitel

Juhendaja: Triin Keskküla, MSc
Konsultant: Mart Enneveer, PhD
Retsensent: Jüri Krusealle, PhD

16.00 – 16.30

Eva Maiste – Eesti siseliinide optimeerimise võimalused

Juhendaja: Allan Nõmmik
Konsultant: Kalju Albert
Retsensent: Gerli Rebane

16.30 – 17.00  kokkuvõtted

Õhusõiduki ehituse ja hoolduse eriala
12. juuni 2014, auditoorium C200

Lõputööde kaitsmiskomisjon:

Esimees:                      
Karl- Eerik Unt, MSc Eesti Lennuakadeemia, lennutehnilise  koolitusosakonna koolitusjuht

Aseesimees:                
Jens Haug – Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, ohutusjuurdluse keskuse juhataja

Liikmed:                     
Kristjan Telve Eesti Lennuamet, peadirektor,
Risto Mäeots, MSc Air Maintenance Estonia, tootmis- ja planeerimisosakonna juhataja,
Kaja Pae, MSc Tartu Ülikool, füüsika instituudi tahkiseteooria labor, insener


10.00 – 10.30

Joosep Hallikas – Laosüsteemi arendus Panaviatic Maintenance AS-ile

Juhendaja: Kristjan Tõniste
Konsultant: Toivo Ingermann
Retsensent: Taavi Muru

10.30 – 11.00

Eno Kelk – Hooldusvõimekuse laiendamine AS-is Air Maintenance Estonia

Juhendaja: Jaanus Jakimenko, MBA
Konsultant: Harri Treial
Retsensent: Meelis Karus

11.00  11.30

Kristiina Kärt – Komponentide hooldusõiguse taotlemine ja töökoja protseduurid Politsei- ja Piirivalveameti piirivalveosakonna lennusalgale

Juhendaja: Rivo Roggenbaum
Konsultant: Aleksandr Lamus
Retsensent: Margus Keermann

11.30 – 12.00

Tanel Laansalu – Ettevõtte toimimisprotseduuride optimeerimine AS-is Air Maintenance Estonia

Juhendaja: Risto Mäeots, MSc
Retsensent: Jaanika Mölter, MBA

12.00 – 12.30

Karl Laimets – Õppetreeninglennuki PTO-4 tiivatala tugevuse kontroll

Juhendaja: Peep Lauk
Konsultant: Jakub Kõo, PhD
Retsensent: Valter Pakk

LÕUNA 12.30 – 13.00

13.00 – 13.30

Allan Veskioja – Reisilennukite Boeing ja Airbus salongi küljepaneelide parandamise võimekuse analüüs AS-is Air Maintenance Estonia

Juhendaja: Eduard Alekshasin
Retsensent: Ivo Tolga

13.30 – 14.00

Kristjan Oidema – Multimeediasüsteemide paigaldamise analüüs ASi Estonian Air lennukitele

Juhendaja: Harri Treial
Retsensent: Jaanus Jakimenko, MBA

14.00 – 14.30

Siim Tõigast – Autožiiro pearootori disainimine

Juhendaja: Peep Lauk
Retsensent: Jaan Susi, PhD

14.30 – 15.00  kokkuvõtted