Lõputööde kaitsmine - õhusõiduki ehitus ja hooldus

Õhusõiduki ehituse ja hoolduse õppekava

Lõputööde kaitsmiskomisjon, C200

Esimees:
Karl-Eerik Unt, MSc – Eesti Lennuakadeemia, lennundustehnilise koolitusosakonna koolitusjuht
Aseesimees:
Kristjan TelveLennuamet, peadirektor
Liikmed:
Kristjan Tiimus – Threod Systems OÜ, peainsener
 
Jaak Tarien, kolonel – Õhuvägi, ülem
 
Kaja Pae, MSc – Tartu Ülikooli Füüsika Instituudi labor, insener

10.00-10.30

1. Tarvin Kaldvee

Teema: „Mehitamata õhusõiduki õhuvoolu kohtumisnurga optimeerimise süsteem“

Juhendaja: Peep Lauk

Konsultant: Siim Maripuu

Retsensent: Siim Heering

10.30-11.00

2. Pärtel-Peeter Kruuv

Teema: „Elektriliinide inspekteerimiseks mõeldud mehitamata õhusõiduki aerodünaamika analüüs“

Juhendaja: Peep Lauk

Konsultant: Heino Kõrvel

Retsensent: Meelis Karus

11.00-11.30

3. Margus Lihulinn

Teema: „Kolbmootori Saito FG-57T töökindluse suurendamine“

Juhendaja: Madis Parv

Retsensent: Taavi Muru

11.30-12.00

4. Martin Ling

Teema: „Kokkupõrke vältimise süsteemide kasutamine mehitamata õhusõidukitel“

Juhendaja: Jaanus Jakimenko

Retsensent: Jens Haug

12.00-12.30

5. Madis Lond

Teema: „Mehitamata õhusõidukite akude induktiivlaadimissüsteemi projekteerimine“

Juhendaja: Jaanus Jakimenko

Retsensent: Ahti Saar

12.30-13.00 LÕUNA

13.00-13.30

6. Juho Mattus

Teema: „Osa 147 organisatsioon AS-ile Panaviatic Maintenance“

Juhendaja: Karl-Eerik Unt

Konsultant: Toomas Männo

Retsensent: Margus Keerman

13.30-14.00

7. Janno-Martin Mäeots

Teema: „Honda GX-35 mootori pööreteregulaatori juhtmooduli projekteerimine“

Juhendaja: Madis Parv

Retsensent: Siim Maripuu

14.00-14.30

8. Margus Sammelsaar

Teema: „Mootori Honda GX-35 propelleri seadenurga muutmise agregaadi projekteerimine“

Juhendaja: Madis Parv

Retsensent: Jaan Susi

14.30-15.00

9. Priit Tänav

Teema: „Viskoossuse määramine termoreaktiivsete polümeeride kõvenemisel eritakistuse mõõtmise meetodil“

Juhendaja: Karl-Eerik Unt

Retsensent: Alvo Aabloo

15.00-15.30

10. Ülari Vooremäe

Teema: „Värvimistööde kvaliteedi hindamine PPA PVO lennusalgas“

Juhendaja: Mart Saarna

Konsultant: Johannes Helm

Retsensent: Kaarin Ratas

15.30-16.00

11. Martti Ärmpalu

Teema: „Mehitamata õhusõiduki kasutamine erioperatsioonides“

Juhendaja: Lembit Kulmar

Konsultandid: Veiko Leps, Kristjan Tiimus

Retsensent: Nele Andresen

16.00-16.30 KOKKUVÕTTED