Tutvu lõputööde kaitsmise aegade ja komisjonide koosseisudega

Lõputööde kaitsmise ajad ja kaitsmiskomisjonide koosseisud on alljärgnevad:

  • 7. juuni 2013  – õhusõiduki hoolduse eriala, lennundusettevõtte juhtimise ja lennundustegevuse korralduse erialade lõpetajad 
  • 10. juuni 2013  – lennuliiklusteeninduse, lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamise erialade lõpetajad 
  • 11. juuni 2013  – lennuki ja kopteri juhtimise erialade ning eksternõppe lõpetajad 

Lõputööde kaitsmiskomisjonide koosseisud:   
  • 7. juuni 2013. a – õhusõiduki hoolduse eriala lõputööde kaitsmiskomisjon I 
Esimees: Margus Keerman – Eesti Lennuamet, lennundustehnika osakonna vaneminspektor Aseesimees: Ernst Tungel, PhD – TTÜ Tartu Kolledž, dotsent
Liikmed: 
Karl-Eerik Unt, MSc – Eesti Lennuakadeemia, lennundustehnilise koolitusosakonna koolitusjuht 
Taavi Reidma – OÜ Aerohooldus, lennukitehnik
Jaan Kers – TTÜ, professor  

  • 7. juuni 2013. a – õhusõiduki hoolduse eriala lõputööde kaitsmiskomisjon II 
Esimees: Kalle Allikson – Eesti Lennuamet, lennundustehnika osakonna juhataja 
Aseesimees: Valter Pakk – EMÜ, ELA, õppejõud  
Liikmed: 
Jaanus Jakimenko, MBA – Air Maintenance Estonia AS, kvaliteedijuht; Eesti Lennuakadeemia, lektor Priit Part, McS – Eesti Lennuakadeemia, lennundustehnilise koolitusosakonna praktikajuht 
Jüri Resev, PhD – TTÜ Tartu Kolledž, dotsent 

  • 7. juuni 2013. a – lennundusettevõtte juhtimise ja lennundustegevuse korralduse erialade lõputööde kaitsmiskomisjon 
Esimees: Jaan Tamm, PhD – Eesti Lennuakadeemia, rektor 
Aseesimees: Jüri Krusealle, PhD – Eesti Lennuakadeemia, professor; Eesti Maaülikool, osakonnajuhataja, dotsent 
Liikmed: 
Katrin Klimson – Eesti Lennuamet, lennundusohutusnõunik 
Tiit Kepp – Tallinna Lennujaama GH, juhatuse esimees Anton Õnnik – AS Estonian Air, ressursside juhtimise ja arendamise osakonna juht  

  • 10. juuni 2013. a – lennuliiklusteeninduse eriala lõputööde kaitsmiskomisjon 
Esimees: Jaan Tamm, PhD – Eesti Lennuakadeemia, rektor 
Aseesimees: Anu Vare – Eesti Lennuakadeemia, õppeprorektor, lennuliiklusteeninduse koolitusosakonna koolitusjuht 
Liikmed: 
Teo Krüüner, erukindralmajor – Eesti Lennuakadeemia, lennukoolitusosakonna koolitusjuht 
Üllar Salumäe – Lennuliiklusteeninduse AS, lennujuhtimisosakonna juhataja 
Eve Härm – Eesti Lennuamet, lennuliiklusteeninduse ja lennuväljade vaneminspektor  

  • 10. juuni 2013. a – lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamise eriala lõputööde kaitsmiskomisjon
Esimees: Toomas Ruuben, PhD – Tallinna Tehnikaülikool, raadio ja sidetehnika instituut, direktor Aseesimees: Ardo Oras – Lennuliiklusteeninduse AS, nõunik 
Liikmed: 
Jaak Umborg, PhD – Eesti Lennuakadeemia, side ja navigatsiooni osakonna juhataja 
Mati Kuppar, kapten – Õhuseiredivisjon 
Leho Roots, McS – Eesti Lennuakadeemia, side ja navigatsiooni osakonna lektor 

  • 11. juuni 2013. a – lennuki ja kopteri juhtimise eriala lõputööde kaitsmiskomisjon 
Esimees: Koit Kaskel, MBA 
Aseesimees: Teo Krüüner, volitatud lennundusinsener V, erukindralmajor – Eesti Lennuakadeemia, lennukoolitusosakonna koolitusjuht 
Liikmed: 
Jaan Susi, PhD – Eesti Lennuakadeemia, lennukoolitusosakonna teooriakoolitusjuht 
Meelis Koovit – Eesti Lennuakadeemia, lennukoolitusosakonna lennupraktika juht; AS Estonian Air Regional, peapiloot     
Kert Kotkas – Eesti Lennuakadeemia, assistent