23. lennundusseminar 11. ja 12. aprillil 2019

11. ja 12. aprillil 2019 toimub Eesti Lennuakadeemias 23. lennundusseminar. Traditsiooniline lennundusvaldkonna aastasündmus kannab seekord pealkirja "Eesti lennunduse uus 100", sest 2019. aastal möödub lennundushariduse algusest Eestis 100 aastat. 

Seminar on kahepäevane - ettekanded ja töötoad toimuvad lennuakadeemia õppehoones. Auhinna "Aasta tegu Eesti lennunduses" üleandmine toimub 11. aprilli õhtusel koosviibimisel Dorpati konverentsikeskuses. Lennundusseminari täpne kava on koostamisel.

Kahepäevase lennundusseminari ja õhtuse gala osalustasu on 150€ (sh km). Kui ühest ettevõttest või asutusest osaleb 5 või rohkem osalejat, kehtib kõigile soodustus -15%.         

Dorpati konverentsikeskuse külastamisel on auto soovitav parkida Tasku keskuse keldrikorruse parklasse (sissepääs Soola tänavalt Circle K tankla vastast). Tegu on tasulise parklaga (24h / 5€).

Majutus: seminaril osalejatel on võimalik broneerida soodushinnaga majutust erinevates Tartu hotellides. Majutuspakkumistega saab tutvuda siin.