Pardale astudes peaksid teadma, et…

  • Eesti Lennuakadeemias on võimalik õppida rakenduskõrgharidusõppe päevases vormis. Õpe kestab neli aastat (240 ainepunkti) ning on tasuta. Üldjuhul toimuvad loengud, seminarid ja praktikumid iga päev.
  • Õppetöö on üles ehitatud õppemoodulite süsteemile. Esimesel õppeaastal omandatakse alusaineid ning mõned ained toimuvad Eesti Maaülikoolis ja Tartu Ülikoolis. Teisel õppeaastal läbitakse lisaks alusainetele ka lennunduse üldaineid ja osadel erialadel algab ka erialapraktika. Kahel viimasel õppeaastal keskendutakse täielikult erialakoolitusele ning õpe toimub enamasti lennuakadeemias, lisaks läbitakse praktika ettevõtetes.
  • Tasuta saad õppida siis, kui asud õppima eestikeelsel õppekaval täiskoormusega ja sooritad semestris vähemalt 30 ainepunkti mahus aineid. Tasuma pead hakkama siis, kui Sa ei täida õppekava ette nähtud mahus ja täitmisele kuuluvast eelmiste semestrite õppemahust on semestri alguseks täitmata rohkem kui 6 ainepunkti.
  • Esita avaldus: http://www.sais.ee

Tekkis huvi?

Liitu meie infolistiga ja jagame Sinuga teavet lahtiste uste päeva, ettevalmistuskursuse, tudengivarjuks tulemise, vastuvõtu jm õppimisega seonduva kohta.
---

Käesoleva vormi täitmisega annan nõusoleku oma isikuandmete säilitamiseks ja kasutamiseks Eesti Lennuakadeemia õppimisvõimaluste kohta info saamise eesmärgil.
Sul on õigus igal ajal oma nõusolek tagasi võtta. Loe isikuandmete töötlemisest lähemalt.

Email again:

Infolistiga liitumiseks täida allolev ankeet:

Vilistlased Eesti Lennuakadeemiast: