Soorita sisseastumiseks vajalikud eeltestid

Pakume Sulle võimalust vähendada suvisele perioodile langevat sisseastumispinget ja sooritada Eesti Lennuakadeemiasse sisseastumiseks vajalikud testid juba kevadel 2019.

Enne testile registreerumist tutvu vastava õppekava vastuvõtutingimuste ja täpsema ajakavaga:

Testidele registreerumiseks täida allolev ankeet. Sinuga võetakse enne testide toimumist e-posti teel ühendust ja edastatakse täpsem info. Kohtade arv on piiratud!

Pane tähele: vastuvõtukatseid võib sooritada kõigile neljale õppekavale, kuid vastuvõtuavalduse võib
SAIS-s alates 20. juunist esitada kahele õppekavale.

NB!
1) Samale katsepäevale võib registreerida AM (Lennundusettevõtte käitamine) ja CNS/TECH (Lennundustehnika) õppekava katseteks. AM ja CNS/TECH suuliseks osaks ( intervjuuks) koostatakse ajakava. Samuti võib registreeruda samaks päevaks ATS (Lennuliiklusteenindus) ja AM katseteks või ATS ja CNS/TECH katseteks.

2) Samal katsepäeval ei saa sooritada ATS + PIL (Õhusõiduki juhtimine) õppekava teste.

3) Samal katsepäeval on võimalik ainult ELA-s toimuvatel testidel sooritada katsed kahele õppekavale: AM+ PIL või PIL + CNS/TECH . AM või CNS/TECH katse sooritatakse peale PIL õppekava kirjalikke teste.

4) Kirjalikke kutsesobivusteste (PIL õppekava) ja sisseastumiseksamit on võimalik sooritada igal kandidaadil vaid üks kord kalendriaastas. Kui sooritate testi eeltestimise perioodil, siis peale sisseastumisavalduse esitamist ei saa testi uuesti sooritada.

5) Kandidaadid, kes sooritasid kirjalikud kutsesobivustestid avalduste vastuvõtule eelnenud perioodil, saavad testide tulemused teada standardskaala väärtustena ja hinnanguna keskmise suhtes, mis on aluseks konkursipunktide arvutamisel. Konkursipunktide lõplik arvutamine on võimalik alles pärast kõigi kandidaatide poolt testide sooritamist.

6) FEAST teste on võimalik sooritada vaid üks kord ning juhul kui kandidaat kandideerib uuesti järgneval õppeaastal või on sooritanud testi varasemal aastal , siis arvestatakse varem saadud tulemust.

Küsimuste korral kirjutage: vastuvott@eava.ee