Ela päev lennuakadeemia tudengina!

Varjuna on Sul ühe päeva jooksul võimalik tunda end tudengina ja saada ülevaade, mida Sind huvitav eriala endast täpsemalt kujutab, osaleda loengutes või praktikumides. Saad oma silmaga üle vaadata, kuidas elu kõrgkoolis käib, mida lennunduserialadel õpitakse ja millised on õppetingimused. 

Kui leiad, et varjutatav eriala on just Sulle, siis saad kindlasti ka kasulikku infot, mis sisseastumisel abiks tuleb.  

Lisainfo:    
Lennuakadeemia turundus- ja kommunikatsiooniosakond   
tel: 744 8109, e-post: turundus@eava.ee

Vali endale sobiv eriala, täida ankeet ning sinuga võetakse ühendust.

---

Käesoleva vormi täitmisega annan nõusoleku oma isikuandmete säilitamiseks ja kasutamiseks Eesti Lennuakadeemia tudengivarjuks tulemise kohta info saamise eesmärgil.
Sul on õigus igal ajal oma nõusolek tagasi võtta. Loe isikuandmete töötlemisest lähemalt.

Email again:
Õppekava, millele soovid varjuks tulla:

Sa pole päris kindel, miks tudengivarjuks tulla ja mida see annab? Loe teiste tudengivarjude kogemustest ja sellest, mis neile tudengivarjuks olemise juures meeldis.  
  • "Kõige rohkem meeldis näha praktilist õppetööd, sest see andis reaalse ettekujutuse siinsest õppest ja omandatava ameti sisust."             
  • "Soe vastuvõtt ilusate inimeste ning modernse õppehoone näol, kus tudengite armastust lennunduse vastu oli kaugele näha. Õpilaste ning õpetajate omavaheline suhtlus on väga vaba ning tunnid on hästi sisustatud, huvitavad ja kaasahaaravad. Mina sain ühe imetabase kogemuse võrra jälle rikkamaks."
  • "Meeldis tutvuda akadeemia siseeluga ning tunda ennast korraks lennuakadeemia tudengina. Ühtlasi sain vastused enda küsimustele."   
  • "Sain teada täpselt seda, mida olin tahtnud ning tudengivarjupäev aitas mul otsustada, mida pärast gümnaaasiumi edasi teha."
  • "Sai kooli kohta rohkem teada ja näha, kuidas see õppetöö tegelikult käib. Pingevaba ja sõbralik keskkond ja välja paistis ka see, et kõik tunnevad üksteist." 
  • "Minu jaoks oli varjuks olemine üks omamoodi kogemus! Seda heas mõttes muidugi. Mulle meeldis väga loengutes osaleda ja ka tudeng, keda varjutasin, oli lihtsalt super! Väga, väga tore päev oli ning ma kohe kindlasti ei kahetse, et end kirja panin. Soovitan soojalt!"
  • „Pean tunnistama, et mõneti hirmuga ootasin, et tudengid on enesekesksed ning minu kui alles lõpuklassi abituriendi suhtes üleolevad, kuid tegelikkuses oli hoopis teisiti. Minu nn mentoriks oli viisakas ja sõbralik noormees, kes ei pidanud paljuks näidata mulle lennuakadeemia telgitaguseid, jõusaalist kuni lennusimulaatorini. Ka õppejõud ei osutunud minu ettekujutustes olevateks vanadeks habemikeks, kes kurjalt tahvli ees kaardikepiga vehivad, ekslikult pidasin ühte neist lausa tudengiks.“