Ettevalmistuskursus ja eeltestid ootavad osalejaid

Ka sel kevadel on võimalik osaleda populaarsel ettevalmistuskursusel "Sissejuhatus lennunduserialadesse" ning juba praegu panna ennast kirja sisseastumise eeltestidele.

Märtsis ja aprillis 2019 toimub taas populaarne ettevalmistuskursus "Sissejuhatus lennunduserialadesse", mis aitab õppureid Eesti Lennuakadeemiasse sisseastumisel. Kursus tutvustab videoloengute, praktiliste töötubade ja seminaride kaudu lennuakadeemia unikaalseid ja põnevaid erialasid. Kursuse lõpus on võimalus teha Moodle keskkonnas vabatahtlik lõpueksam (1 EAP).

Kursuse läbimine annab uusi teadmisi lennundusvaldkonnast ning enesekindlust, et olla sisseastumisvestlusel pädevam ja edukam. Kursus aitab sooritada ka sisseastumise eelteste, mis toimuvad kevadel 2019.  


Registreeru ettevalmistuskursusele


-----------------------------------------
Lisaks ettevalmistuskursusele pakume sulle võimalust vähendada suvisele perioodile langevat sisseastumispinget ja sooritada Eesti Lennuakadeemiasse sisseastumiseks vajalikud testid juba kevadel 2019.

Testidele registreerumiseks tuleb täita vastav ankeet. Sinuga võetakse enne testide tähtaega e-posti teel ühendust ja edastatakse täpsem info. Kohtade arv on piiratud!

Registreeru sisseastumise eeltestidele


-----------------------------------------
Eesti Lennuakadeemia lahtiste uste päev on 1. märtsil. Registreeru lahtiste uste päevale!