Lennuakadeemia kutsub lennupäevadele

Eesti Lennuakadeemia kutsub 9. ja 10. juunil 2018 lennundusmuuseumis toimuvatele lennupäevadele, mis on Baltimaade suurim lennundusüritus.

Lennupäevade suurüritus on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ning see toob kokku lennundusega seotud ettevõtted, asutused ning tuhanded huvilised nii Balti riikidest kui ka kaugemalt.

Eesti Lennuakadeemia on lennupäevadel traditsiooniliselt väljas oma stendiga, mis pakub haaravaid tegevusi nii suurtele kui ka väikestele lennundushuvilistele. Lennuakadeemia alal saab siseneda uudsesse virtuaalreaalsuse maailma, kus on võimalus lennata lennuki või paraplaaniga või kogeda muid virtuaalreaalsuse adrenaliinirohkeid elamusi, mida päriselus sageli teha ei julgeks.
Lisaks saab testida oma teadmisi lennundusest ning tutvuda lennuakadeemia unikaalsete erialadega, sest 20. juunist kuni 1. juulini 2018 toimub akadeemias juba uute tudengite vastuvõtt. Lapsed saavad end proovile panna pusle kokkupanemises või piltide värvimises, preemiaks auhinnad lennuakadeemia poolt. Tuuletunneliga fotoboksis saab endast või oma sõpruskonnast jäädvustada lõbusaid pilte.


Tutvu lennupäevade kavaga Eesti Lennundusmuuseumi kodulehel.


Kohtumiseni lennupäevadel!