Tudengivarjunädal toob lennuakadeemiasse noori üle Eesti

PRESSITEADE
21.10.2013

Sellel nädalal, 21.-25. oktoobril toimub Eesti Lennuakadeemias esmakordselt tudengivarjunädal, mille raames tuleb 40 gümnaasiuminoort üle Eesti tutvuma lennuakadeemia erialade ja õppetööga. 

Iga noor saab ühe päeva vältel mõne tudengiga koos loengutes ja praktikumides käia, et teada saada, kuidas näeb välja tudengielu lennuakadeemias ning mida täpselt kujutavad endast õpilasi huvitavad erialad. Päeva jooksul külastavad tudengivarjud lisaks lennuakadeemiale ka Tartu lennujaama lennujuhtimistorni ning lennuakadeemia hooldusangaari.

Tudengivarjunädala eesmärk on interaktiivsemalt tutvustada gümnasistidele õppimisvõimalusi, kaasates õpilasi lennuakadeemia igapäevaellu.  

Tudengivarje tuleb kõikidele lennuakadeemia erialadele, populaarsemad on õhusõiduki juhtimine ning lennuliiklusteenindus.

1993. aastal asutatud Eesti Lennuakadeemia on riiklik rakenduskõrgkool, mis koolitab spetsialiste viiel lennunduse erialal: lennuliiklusteenindus, lennunduse side- ja navigatsioonisüsteemide käitamine, õhusõiduki juhtimine, lennundusettevõtte käitamine ning õhusõiduki ehitus ja hooldus. Õppetöö kestvus on 4 aastat.

Lisainformatsioon:
Laura Vetik
Eesti Lennuakadeemia
Teabeosakonna spetsialist
tel 744 8109