Võtame vastu eksterne lennujuhi ja lennuliiklusteeninduse inseneri õppesse

Kui Sa soovid leida tööd lennunduses ja teha karjääri lennujuhi või lennuliiklusteeninduse insenerina, siis otsime just Sind. 

Ootame lennuakadeemiasse õppima eksterne, kellele pakume võimalust valida õppeteenuseid endale sobivas mahus ja struktuuris. Võimalik on läbida nii õppekava teoreetilisi aineid kui praktilist õpet.

Kandideerima on oodatud ka need, kes oma omandanud elukutse või hariduse teises valdkonnas ja soovivad karjääris uue suuna võtta.

Vastuvõtutingimused 

Kuna ekstern võib asuda kohe erialaõpesse, siis peab inglise keel olema tasemel. Lennujuhiks kandideerimiseks peab olema sooritatud B2-tasemel inglise keele riigieksam (või enne 2014. a sooritatud riigieksam vähemalt 75 punktile), arvestatakse ka rahvusvaheliste keeleeksamite tulemusi. Lisaks tuleb läbida akadeemias kutsesobivustest FEAST, tervisliku sobivuse kontroll ja vestlus.

Lennuliiklusteeninduse inseneriks kandideerimisel peab olema sooritatud B1-tasemel võõrkeele (inglise, saksa või prantsuse keel) ning reaalaine (lai matemaatika või füüsika) riigieksam. Läbida tuleb ka vestlus.

Kui Sul on huvi, siis anna endast märku hiljemalt 31. augustil.

Täpsem info:
Lennujuhiks kandideerijad: Anu Vare, anu.vare@eava.ee, tel 744 8124;
Lennuliiklusteeninduse inseneriks kandideerijad: Valeri Kravets, valeri.kravets@eava.ee, tel 744 8107.