ELA rektor tõi punktid koju!

Täna, 2. juulil Käärikul alanud üliõpilaste XI suvemänge alustas ELA võidukalt.

Peale avapauku ja MASUaja takistus-teatejooksu toimus traditsiooniline kõrgkooli rektorite omavaheline mõõduvõtt, kus korraldajate poolt „rebaseks“ ristitud ELA rektor Jaan Tamm saavutas 9 osavõtja seas esikoha. Võisteldi kolmel erineval mittetraditsioonilisel spordialal, mis seondusid teemaga „Suvepuhkus“. Lennutati lendavat taldrikut, käsitleti saunalina ja lõpetuseks joodi pudel kesvamärjukest. Oma edu saladuseks pidas Jaan Tamm just aerodünaamikat. Võit tõi ELAle üldarvestuses juurde 12 punkti.

Punktidele võisteldakse sellel aastal veel kergejõustikus, jalgpallis, rannavõrkpallis, tänavakorvpallis, tänavahokis, tennises, Seinamäe jooksus, ujumises, triatlonis, jooksus ümber Kääriku järve, köieveos ja auto tõmbamises. Lisaks toimuvad mitmed meelelahutuslikud spordialad, mille eest punkte ei jagata.

Loodetavasti suudab võidukalt alustanud ELA oma edu jätkata ja võita sel aastal sportlikuma kõrgkooli tiitli, mis eelmisel aastal jäi kättesaamatuks, kui saavutati üldarvestuses Tallinna Ülikooli järel teine koht.

Üliõpilaste Suvemängud on sportlik-meelelahutuslik üritus, mis toimub Kääriku Puhke- ja Spordikeskuse territooriumil. Eesmärgiks on populariseerida nii ühist kui ka individuaalset spordiharrastust tudengkonna seas.

2010.a. mängud toimuvad 2.-4. juulini. Rohkem infot leiab  EASLi kodulehelt.