Lennunduse arengud ja tulevik võetakse luubi alla rahvusvahelisel seminaril. Vaata ka otseülekannet!

PRESSITEADE
11.11.2015

Homme ja ülehomme, 12.  ja 13. novembril toimub Eesti Lennuakadeemias rahvusvaheline lennundusseminar „Lennundus eile, täna, homme“. Aasta suurim lennundusspetsialiste koondav üritus toob kohale lennundusorganisatsioonide juhid ja valdkonna spetsialistid Eestist ja kuuest välisriigist.

Seminar avatakse ettekande ja aruteluga Eesti lennunduse tulevikuperspektiividest, esimesel seminaripäeval vaagitakse ka pilootide väljaõppe mineviku, oleviku ja tuleviku üle. Euroopa komisjoni esindaja räägib Euroopa lennundusvaldkonna innovatsioonist. Ettekannetega astuvad üles ka eksperdid Saksamaalt, Lätist, Soomest, Poolast, Leedust ning Rootsist.

Seminarile on oodata üle 200 osaleja. Teiste seas on kohal on Tallinna Lennujaam, Lufthansa Consulting, Lennuliiklusteeninduse AS, Fort Aero AS, Lennuamet, Politsei- ja Piirivalveameti lennusalk, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Õhuvägi, Airest AS, Saab AB, Magnetic MRO.

Üritusel kuulutatakse välja ka Eesti lennunduse aasta teo laureaat. Tegu on tunnustusega, mis antakse ühele Eesti lennundusettevõttele või -organisatsioonile silmapaistva töö ning tulemuste eest viimase aasta vältel.

Seminari korraldajaks on Eesti Lennuakadeemia. Ürituse ajakava leiab siit.

Otseülekannet on võimalik jälgida seminari ajal siin.  

Lisainfo:
Eelika Tootsi
Eesti Lennuakadeemia turundus- ja kommunikatsioonijuht
eelika.tootsi@eava.ee, tel 744 8109