Vastuvõtuajad:
  • rektori vastuvõtt toimub eelregistreerimisega rektori sekretäri juures.
    Rektori sekretäri vastuvõtuajad E-R 9.00-12.00; 13.00-16.00;
  • erialaosakonnad (esmane kontakt on osakonna koordinaator) E-R 9.00-12.00;
  • õppeprorektor/õppeosakond E-R 9.00-12.00;
  • arendusprorektor/arendusspetsialistid E-R 9.00-12.00;  
  • haldusdirektor/finantsjuht E-R 9.00-12.00.  

Nimi

Ametinimetus  

Telefon

E-post

Jaanus JakimenkoRektor   
744 8101
jaanus.jakimenko@eava.ee
Signe Maasing
Rektori sekretär   
744 8101
sekretar@eava.ee
Ants AaverÕppeprorektor 744 8111
ants.aaver@eava.ee
Priit Mootse
Haldusdirektor

744 8112

priit.mootse@eava.ee
Jaanika Mölter
Kvaliteedijuht
744 8129 jaanika.molter@eava.ee
Ele Talu
Finantsjuht               
744 8105
ele.talu@eava.ee
Merelle ZeigerPersonalijuht 
744 8103merelle.zeiger@eava.ee

Arendusosakond

  
Karl-Erik Seegel Arendusprorektor   
744 8127
karl-erik.seegel@eava.ee
Tanel Kulbas
Arendusspetsialist  
744 8127
tanel.kulbas@eava.ee
Peep Lauk
Arendusspetsialist  
744 8127 peep.lauk@eava.ee

Õppeosakond

  
Signe Vanker
Õppeosakonna juhataja
744 8110
signe.vanker@eava.ee
Anu Roio
Haridustehnoloog-õppekorraldusspetsialist  
744 8121
anu.roio@eava.ee
Karine Mandel
Välissuhete ja täienduskoolituste spetsialist 
744 8121
karine.mandel@eava.ee
Lii NuutMultimeediaspetsialist        
744 8113
lii.nuut@eava.ee

Keeltekeskus

  
Carmen Ruus
Keeltekeskuse juhataja
744 8106
carmen.ruus@eava.ee
Hans Künka
Inglise keele lektor

hans.kunka@eava.ee
Ere SaarInglise keele lektor

ere.saar@eava.ee

Lennuliiklusteeninduse koolitusosakond

 
Anu Vare
Koolitusjuht, lektor744 8124
anu.vare@eava.ee
Heikki Tapani Keskikuru
Lennujuhtimise juhtivinstruktor
744 8123
heikki-tapani.keskikuru@eava.ee
Rene KäsikLennujuhtimise instruktor  744 8123rene.kasik@eava.ee
Tõnis Jürimäe
Spetsialist
744 8123
tonis.jurimae@eava.ee  
Katrin JürimäeSpetsialist  
744 8123 katrin.jurimae@eava.ee
Kristjan Kõrgesaar Spetsialist
744 8123kristjan.korgasaar@eava.ee
Erik Aas Spetsialist
744 8123
erik.aas@eava.ee 

Side ja navigatsiooni osakond  

  
Nele AndresenOsakonna hoidja, lektor 744 8107
nele.andresen@eava.ee
Valeri Kravets
Navigatsioonisüsteemide lektor
744 8107
valeri.kravets@eava.ee
Taavi Kippak
Seiresüsteemide assistent   

taavi.kippak@eava.ee
Veiko Leps
Insener

veiko.leps@eava.ee
Kadri Mäeots
Koordinaator
744 8107
kadri.maeots@eava.ee

Lennukoolitusosakond

  
Meelis Koovit
Koolitusjuht  
744 8116meelis.koovit@eava.ee
Jaan Annus
Teooriakoolituse juht

jaan.annus@eava.ee
Ivar MathisenLennupraktika juht744 8102
ivar.mathisen@eava.ee
Ain SiimsaareLennuinstruktor  

ain.siimsaare@eava.ee       
Kert Kotkas
Õigusõpetuse assistent

kert.kotkas@eava.ee
Jaan SusiAerodünaamika lektor 744 8117
jaan.susi@eava.ee
Jüri Luha   Koolituskoordinaator
744 8118
juri.luha@eava.ee

Lennundustegevuse korralduse osakond

  
Priit Pajuste
Osakonnajuhataja
744 8114
priit.pajuste@eava.ee   
Jüri Krusealle
Lennundusettevõtte juhtimise dotsent
  juri.krusealle@eava.ee
Allan NõmmikLennutranspordi planeerimise lektor    
744 8114allan.nommik@eava.ee

Lennundustehnilise koolituse osakond     

  
Mattias KosemetsKoolitusjuht
744 8104
mattias.kosemets@eava.ee
Peeter Pajula
Eksamijuht
744 8104
peeter.pajula@eava.ee  
Madis Parv
Praktikajuht, assistent 
744 8104
madis.parv@eava.ee
Märt Vanamb Insener         
744 8104
mart.vanamb@eava.ee

Turundus- ja kommunikatsiooniosakond

  
Eelika Tootsi
Turundus- ja kommunikatsioonijuht 
744 8109
eelika.tootsi@eava.ee
Helena Alekand Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist  744 8109
helena.alekand@eava.ee
Lilia Ingel
Raamatukoguhoidja
744 8120
lilia.ingel@eava.ee

Haldusosakond

  
Avo Mäe
Spetsialist
744 8119
avo.mae@eava.ee
Ave Kivimäe
Puhastusteenindaja  

 
Meve Tann
Puhastusteenindaja  

 

IT-osakond

  
Henri SuttingIT-osakonna juhataja
744 8122
henri.sutting@eava.ee
Alari SchuInfotehnoloogia spetsialist                     744 8122alari.schu@eava.ee 
Lauri Laasik
Simulaatorite hooldusinsener   
744 8115
lauri.laasik@eava.ee