AM õppekaval õpitakse tundma erinevate lennundusettevõtete töökorraldust. Teoreetilise õppetöö käigus omandatakse lennunduse baasteadmised ning ärivaldkonna üld- ja erialateadmised. Õppekava lõpetanud suudavad juhtida protsesse klienditeenindusest logistikani, majandusarvestusest turunduseni ning lennundusjärelvalvest turuanalüüsini.
Jätkuvalt saab õppida 4-aastase õppeajaga lennuliiklusteeninduse (ATS), õhusõiduki juhtimise (PIL) ja lennundustehnika (CNS/TECH) õppekavadel. Viimasel on võimalik spetsialiseeruda side- ja navigatsioonisüsteemide või õhusõiduki ehitus ja hoolduse erialale. CNS/TECH õppekava tööjõuvajadus on lennuakadeemia poolt hetkel pakutavast palju suurem. Seepärast on eriti oluline just selle õppekava vastuvõtuarvudele hoogu juurde anda. Selleks on alustatud ka mõttevahetust koostööpartneritega.
Lõpetamisel omandatakse nüüd erinevalt varasemast bakalaureusekraad.
Õhusõidukite hoolduse eriala kiiremaks omandamiseks pakub lennuakadeemia ka
5. taseme kutseõppe 2-aastast
hooldustehniku õppekava. Kutseõppekaval toimub õppetöö töökohapõhises
õppevormis ning õppe alustamise eelduseks on töösuhe
hooldusorganisatsiooniga
ja keskharidus.
Hooldustehniku õppekava esimene grupp alustas 2018.
a ja lõpetas 2020. a. Hetkel osalevad õppes 2019. ja 2020. a
alustanud õppegrupid.
Vajadus lühema kestusega õppekava järele tuli hooldusorganisatsioonidelt. Lennuakadeemia suurpartner kutseõppe läbiviimisel on Magnetic MRO AS. Kutseõppest saab lähemalt lugeda siit.
Lennuakadeemia infokirjaga liitudes jagame sinuga teavet lahtiste uste päeva, ettevalmistuskursuse, tudengivarjuks tulemise, vastuvõtu ja muu õppimisega seonduva kohta.
Liitumiseks täida allolev ankeet.
Käesoleva vormi täitmisega annan nõusoleku oma isikuandmete säilitamiseks ja kasutamiseks Eesti Lennuakadeemia õppimisvõimaluste kohta info saamise eesmärgil. Sul on õigus igal ajal oma nõusolek tagasi võtta.