Eesti Lennuakadeemia pakub mehitamata õhusõiduki süsteemide arendajatele ja käitajatele terviklikku tuge erinevate tehniliste lahenduste testimisel - alates planeerimisest kuni praktiliste katsetusteni. Koostame kliendi eesmärkidest lähtuva testimisplaani, arvestades seadmete tehnilisi eripärasid, lennutegevuse iseloomu ja kehtivaid regulatiivseid nõudeid ning toetame katsete ettevalmistamist ja läbiviimist.
Lennuakadeemia drooni- ja sidetehniline labor on varustatud kaasaegsete tehniliste seadmete ning tarkvaraliste lahendustega, mida on võimalik vastavalt koostatud testimisplaanile rakendada tehniliste lahenduste katsetamiseks erinevate lennutegevuse stsenaariumide või süsteemide korral. Lennujuhtimise simulaator* võimaldab valideerida lennuprotseduuride ning mehitamata ja mehitatud lennuliikluse koostoimimist.
*Lisaks aitame testlendude planeerimisel ja läbiviimisel, tagades vastavuse ohutusnõuetele ja kehtivale seadusandlusele. Eesti Lennuakadeemia testkeskkonnas avaneb võimalus oma tehnilisi lahendusi katsetada usaldusväärselt, sihipäraselt ja kooskõlas regulatsioonidega - kasutades kaasaegseid labori- ja simulaatorivõimalusi ning valdkonna ekspertide tuge.
Lennuakadeemia infokirjaga liitudes jagame sinuga teavet lahtiste uste päeva, ettevalmistuskursuse, tudengivarjuks tulemise, vastuvõtu ja muu õppimisega seonduva kohta.
Liitumiseks täida allolev ankeet.
Käesoleva vormi täitmisega annan nõusoleku oma isikuandmete säilitamiseks ja kasutamiseks Eesti Lennuakadeemia õppimisvõimaluste kohta info saamise eesmärgil. Sul on õigus igal ajal oma nõusolek tagasi võtta.